اجاره سوله

اجاره سوله مورد نظر خود را از انبار تهران ، شرکت معتبر مجوزدار بخواهید.

اجاره سوله؛ انتخابی مکانی ایمن برای نگهداری از اموال شما

سوله را می‌توان برادر بزرگ‌تر انبار دانست که امکان نگهداری وسایل بزرگ‌تری مانند ماشین و یا تبدیل به سردخانه را می‌دهد. اگر به دنبال اجاره چند انبار برای خود هستید، توصیه می‌کنیم یک سوله را به جای این انبارها انتخاب کنید. چرا که این کار می‌تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر باشد. نکته‌ای که درباره سوله وجود دارد این است که از آن می‌توان برای دپوی انواع وسایل و لوازم استفاده کرد. همچنین به دلیل برخورداری از سیستم تنظیم دما در برخی مدل‌های سوله امکان تبدیل به سردخانه را هم دارند. در این مطلب از مجموعه انبار تهران با تمام جوانب اجاره سوله آشنا می‌شویم.

 

رهن سوله

 

سوله چیست و چه تفاوتی با انبار معمولی دارد؟

سوله سازه‌ای فلزی با سقفی شیب‌دار است که در سه نوع خرپایی، تیرورقی و یو بی ام ساخته می‌شود. سوله کاربردهای متنوعی دارد و می‌توان در انواع زمینه‌ها برای نگهداری و وسایل و به عنوان بخشی از کسب و کار از آن استفاده کرد.

یکی از سوالاتی که درباره سوله مطرح می‌شود این است که تفاوت سوله با انبار چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سوله با انبار از نظر کاربرد تفاوت چندانی ندارد، اما از نظر ظاهری و امکانات، ابعاد آن بزرگ‌تر است و در نتیجه برای نگهداری لوازم و وسایل زیاد و بزرگ می‌توانید به سراغ آن بروید. موضوع دیگری که در رابطه با سوله وجود دارد، امکان تنظیم دما در برخی مدل‌ها است. در نتیجه، برای نگهداری موقت برخی از مواد غذایی می‌توان از این سازه‌ها استفاده کرد.

سوله‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

سوله را از نظر شکل و طراحی می‌توان به مدل‌های مختلفی تقسیم کرد. قوسی، ستون مشترک، ستون‌های وسط مشترک، چند دهانه با ستون، تک شیب، تک شیب با ستون وسط، تک شیب با ستون‌های وسط و تک شیب متصل به ساختمان که به آن لینتو هم گفته می‌شود، از جمله انواع سوله‌های رایج در ایران و جهان هستند. البته که هرکدام از این سوله‌ها مزایا و معایب خود را دارند.

زمانی که قصد اجاره سوله را دارید، باید حتما به نکاتی مانند سبک طراحی آن دقت کنید. چرا که هر سوله کاربرد خاص خود را دارد. به عنوان مثال، برای نگهداری از ماشین، بهتر است برای اینکه به فضای پارک بیشتری دسترسی داشته باشید، به سراغ سوله‌های بدون ستون وسط بروید.

در عین حال، برای نگهداری از مواد غذایی بهتر است که سوله اجاره ای شما به گونه‌ای طراحی شده باشد که نور نتواند به صورت مستقیم به مواد غذایی بتابد. چرا که در بسیاری از مواقع، تابش مستقیم نور منجر به فاسد شدن مواد غذایی می‌شود.

 

قیمت اجاره سوله

 

دسته‌بندی سوله‌ها از نظر کارایی

اگر بخواهیم سوله اجاره ای را از نظر کارایی دسته‌بندی کنیم، به سه دسته خرپایی، تیرورقی و یو بی ام می‌توانیم اشاره کنیم. هرکدام از این سوله‌ها کاربرد خاص خود را دارند و علاوه بر سبک طراحی آن‌ها مانند ستون وسط یا مشترک، باید به این موضوع هم توجه داشته باشید.

در ادامه جدولی از انواع سوله و توضیح مختصر آن‌ها وجود دارد:

انواع سوله توضیح مختصر
سوله خرپایی سوله‌هایی که به راحتی ساخته می‌شوند و می‌توانید برای نگهداری اضطراری انواع وسایل و لوازم به سراغ آن‌ها بروید
سوله تیرورقی سوله‌هایی با استاندارد اروپایی و متریال فولادی که بیشتر برای نگهداری لوازم و وسایل بزرگ و گران‌قیمت مانند ماشین و هواپیما استفاده می‌شوند
سوله یو بی ام رایج‌ترین نوع سوله در ایران که می‌توانید برای نگهداری انواع مواد غذایی و لوازم و وسایل دفتر کار، منزل و کارخانه از آن استفاده کنید

سوله خرپایی؛ گزینه‌ای مناسب برای نگهداری لوازم و وسایل در مواقع ضروری

در مواقعی ممکن است بخواهید به سراغ سوله‌ای ارزان ‌قیمت بروید که بتوانید برای مدت کوتاهی وسایل و لوازم خود را در آن نگهداری کنیم. سوله خرپایی نوعی سوله اجاره ای است که این امکان را می‌دهد تا بتوانید انواع مواد غذایی، لوازم دفتر کار و حتی وسایل کارخانجات را در آن قرار دهید.

از سوله‌های خرپایی می‌توان به عنوان یک انبار بزرگ مناسب استفاده کنید. به این دلیل از سوله خرپایی برای نگهداری وسایل زیادی می‌توان استفاده کرد که این سازه فلزی محدودیت دهانه و ارتفاع ندارد. همچنین در برابر شرایط مختلف آب و هوایی هم مقاومت مناسبی دارد. از این رو، افرادی که به دریافت قیمت اجاره سوله مناسب با کارایی بالا هستند، توصیه می‌کنیم نیم‌نگاهی به سوله خرپایی داشته باشند.

 

اجاره سوله تهران

 

سوله تیرورقی؛ مناسب برای نگهداری طولانی‌مدت وسایل و لوازم

سوله تیرورقی یکی از انواع دسته‌بندی‌های سوله بر اساس کارایی است که از متریال فولادی ساخته می‌شود. این نوع سوله‌ها کاربردی بیش از نگهداری وسایل دارند. به این معنی که می‌توان از آن‌ها به عنوان آشیانه هواپیما و سوله کشاورزی هم استفاده کرد. با این حال، به دلیل استاندارد اروپایی که این نوع سوله‌ها از آن برخوردار هستند، برای نگهداری طولانی‌مدت وسایل مختلف هم می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

سوله یو بی ام؛ رایج‌ترین نوع سوله در ایران

سوله‌های یو بی ام رایج‌ترین نوع سوله در ایران هستند که افرادی که قصد دریافت سوله اجاره ای دارند، معمولا این نوع سوله را انتخاب می‌کنند. سوله اجاره ای یو بی ام از متریال فولاد گالوانیزه ساخته می‌شود و قیمت مناسبی هم نسبت به انواع دیگر سوله دارد.

سوله‌های یو بی ام به نسبت انواع دیگر سوله‌ها، ابعاد نسبتا بزرگ‌تری دارند و در نتیجه می‌توان برای نگهداری وسایل زیاد و بزرگ مانند خودرو از آن‌ها استفاده کرد. از نظر مقاومتی هم این نوع سوله‌ها در برابر باد، زلزله و وزن‌ زیاد مقاومت مناسبی از خود نشان می‌دهند و قابل اتکا هستند.

 

قیمت اجاره سوله در تهران

 

با اجاره سوله از چه وسایل و لوازمی می‌توانید نگهداری کنید؟

شما با دریافت سوله اجاره ای می‌توانید از انواع لوازم و وسایل به شکلی صحیح نگهداری کنید. نگهداری خودرو، مواد غذایی، لوازم کارخانه و کارخانه و نگهداری لوازم نمایندگی‌های مختلفی مانند لوازم خانگی از جمله کاربردهای اجاره انبار هستند.

دپوی انواع خودرو

یکی از رایج‌ترین کاربردهای سوله، دپو خودرو است. بسیاری از افرادی که قصد نگهداری از تعداد زیادی خودروی صفر و کارکرده دارند، به سراغ پارکینگ‌های طبقاتی و مکان‌های این‌چنینی می‌روند. این در حالی است که در این مراکز ممکن است که تردد عمومی صورت بگیرد و در نتیجه خودروها آسیب ببینند. در عین حال، ورود و تجمع گرد و غبار هم می‌تواند روی کیفیت رنگ این خودروها تاثیر مستقیم بگذارد. این در حالی است که با کمک سوله دیگر چنین اتفاقی برای شما رخ نخواهد داد.

نگهداری از انواع مواد غذایی

از جمله دیگر کاربردهای سوله می‌توان به نگهداری از مواد غذایی اشاره کرد. البته که نگهداری مواد غذایی در سوله نیازمند کمی بررسی است. چرا که برای طولانی مدت بسیاری از این مواد مانند دانه‌های روغنی را نمی‌توان نگهداری کرد. اما برای نگهداری تنقلات و مواد غذایی مانند چیپس و پفک، سس و نودلیت، استفاده از سوله مانعی ندارد.

نگهداری لوازم خانگی

از جمله دیگر مزایای استفاده از سوله اجاره ای، نگهداری لوازم خانگی و دیگر وسایل توسط فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها است. به عنوان مثال، لوازم خانگی مانند لباسشویی، یخچال، ماشین ظرفشویی و دیگر موارد این‌چنینی قابلیت نگهداری در این سوله را دارند.

 

هزینه اجاره سوله

 

آیا امکان تنظیم دما در سوله وجود دارد؟

برخی از سوله‌ها قابلیت تنظیم دما دارند که این امکان آن‌ها را برای نگهداری انواع مواد غذایی و تنقلات مناسب می‌کند. همچنین این نوع سوله‌ها قابلتی تبدیل به سردخانه را هم دارند و می‌توانید در صورت تمایل برای نگهداری انواع میوه‌ها از آن‌ها استفاده کنید.

همه‌چیز درباره قیمت اجاره سوله

قیمت اجاره سوله به متراژ و محل قرارگیری آن بستگی دارد. هرچقدر که متراژ سوله بیشتر باشد، هزینه اولیه پیش‌پرداخت و اجاره ماهیانه آن هم به مراتب بیشتر می‌شود. ضمنا، اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست که هرچقدر سوله در فضایی شناخته شده‌تر و نزدیک‌تر به شهرها باشد، قیمت اجاره آن هم به مراتب بالاتر می‌رود. در ادامه جدول قیمت اجاره سوله را مطالعه می‌کنیم.

متراژ سوله قیمت اجاره سوله
سوله‌های تا 500 متر قیمت رهن حداقل 100 میلیون و اجاره ماهانه حداقل 5 میلیون تومان تا رهن 600 میلیون و اجاره 60 میلیون تومان
سوله‌های بین 500 تا 1000 متر حداقل قیمت رهن 200 میلیون و اجاره ماهانه 35 میلیون تومان تا ماهیانه 100 میلیون تومان و حداکثر یک میلیارد تومان هزینه رهن
سوله‌های از 1000 تا 1500 متر حداقل هزینه رهن 300 میلیون تومان و اجاره ماهانه 100 میلیون تومان  تا هزینه رهن یک میلیارد و پانصد میلیون تومان و هزینه اجاره ماهانه 400 میلیون تومان

انبار تهران؛ ارائه‌دهنده انواع سوله استاندارد

اجاره سوله ممکن است کمی برای شما پیچیده به نظر برسد. همچنین باید برای دریافت سوله اجاره ای به سراغ مجموعه‌ای در این زمینه بروید که شناخته شده و میزان رضایت‌مندی از آن هم همواره در سطح بالایی قرار داشته باشد. ما در مجموعه انبار تهران تلاش می‌کنیم تا انواع سوله استاندارد را با قیمتی مناسب برای اجاره ارائه دهیم. برای دریافت قیمت دقیق سوله‌ها و همین‌طور رزرو و اجاره آن‌ها، کارشناسان مجموعه ما پاسخگوی شما خواهند بود.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)