اجاره کانتینر در کرج

اجاره کانتینر در کرج

 اجاره کانتینر در شهرهای مختلف با اهداف گوناگونی انجام می‌شود. هر نوع انبار برای کاربرد خاصی مناسب است. انبارهای کانتینری از جدیدترین و محبوب‌ترین انواع انبارها به شمار می‌روند. چرا که انبارهای کانتینری نسبت به انبارهای سنتی از مزایای متعددی برخوردارند. در این نوشتار درباره اجاره کانتینر در کرج و نحوه انجام آن صحبت خواهیم کرد. مطالعه این نوشتار می‌تواند برای افراد حقیقی و افرادی که برای کسب و کار خود نیاز به انبار دارند مفید باشد‌.

راهنمای قدم به قدم اجاره کانتینر در کرج

راهنمای قدم به قدم اجاره کانتینر در کرج

نکات زیر را می‌توان به عنوان راهنمای قدم به قدم اجاره کانتینر در کرج در نظر گرفت:

 • در اولین قدم باید هدف خود از اجاره انبار کانتینری را به طور دقیق مشخص کنید. برای اجاره چه کالاهایی نیاز به انبار کانتینری دارید؟ برای چه مدت زمانی کالاهای خود را در انبار نگه خواهید داشت؟ تمایل دارید انبار شما در کدام منطقه از شهر کرج باشد؟ دانستن پاسخ این سوالات پیش از اجاره انبار ضروری است.
 • در قدم بعدی باید یک شرکت معتبر اجاره انبار در کرج انتخاب کنید. حسن شهرت شرکت اجاره انباری که انتخاب می‌کنید، مجاز بودن و با تجربه بودن آن حائز اهمیت است.
 • در سومین قدم با شرکت مربوطه تماس گرفته و از آن‌ها مشاوره دریافت می‌کنید‌. در این مرحله انبارهای پیشنهادی شرکت اجاره انبار به شما معرفی می‌شود.
 • قدم بعد بازدید از انبار است‌. در صورت تایید نهایی در این مرحله می‌توانید نسبت به امضای قرارداد اجاره انبار اقدام کنید.
 • پس از امضای قرارداد می‌توانید نسبت به انتقال کالاهای خود به انبار اقدام کنید.

 مطلب پیشنهادی: اجاره انبار در کرج

مزایای اجاره کانتینر برای کسب و کارهای کرج

امروزه بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی اجاره انبارهای کانتینری را نسبت به اجاره انبارهای قدیمی ترجیح می‌دهند. علت این موضوع را می‌توان در مزایای اجاره کانتینر در کرج جستجو کرد.

مهم‌ترین مزایای اجاره کانتینر برای کسب و کارهای کرج شامل موارد زیر است:

 • تضمین امنیت کالاها: در انبارهای کانتینری از بهترین و قوی‌ترین پروتکل‌های امنیتی استفاده می‌شود. انواع تجهیزات به روز، از جمله قفل‌های ایمن، دزدگیرها، دوربین‌های مدار بسته و نگهبان شبانه‌روزی برای حفظ امنیت این انبارها به کار می‌روند.
 • اختصاصی بودن انبارهای کانتینری: برخلاف بسیاری از انبارها، انبارهای کانتینری کاملا اختصاصی هستند. به این معنا که این انبارها تنها به یک شخص حقیقی یا حقوقی اجاره داره می‌شود. بنابراین کلید قفل انبار تنها در اختیار همان فرد خواهد بود.
 • ضد زلزله: انبارهای کانتینری در برابر زلزله مقاوم هستند. بنابراین در صورت وقوع زمین لرزه کالاهای شما به صورت کامل در امان خواهند ماند.
 • ضد رطوبت: انبارهای کانتینری در برابر نفوذ رطوبت و باران کاملا مقاومت هستند. این ویژگی برای نگهداری کالاهای شخصی و تجاری بسیار قابل توجه است.
 • ضد آتش سوزی: انبارهای کانتینری ضد حریق نیز هستند.
 • کم هزینه: هزینه اجاره انبارهای کانتینری نسبت به سایر انبارها مناسب‌تر است.

 

چگونگی انتخاب اندازه و نوع کانتینر مناسب برای اجاره

چگونگی انتخاب اندازه و نوع کانتینر مناسب برای اجاره یکی از سوالاتی است که افراد هنگام اجاره کانتینر در کرج می‌پرسند.

انبارهای کانتینری در مساحت‌های گوناگونی موجود هستند. انتخاب انبار مناسب بسته به کالاهایی دارد که می‌خواهید در آن‌ نگهداری کنید. برای انتخاب انبار مناسب بهتر است از مشاوره تخصصی شرکت‌های انبارداری استفاده کنید. این شرکت‌ها بهترین گزینه را بر اساس نیاز شما به شما پیشنهاد خواهند داد.

عوامل موثر بر قیمت‌های اجاره کانتینر در کرج

قیمت اجاره کانتینر در کرج ثابت نیست و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت‌های اجاره کانتینر در کرج عبارتند از:

 • مکان انبار: این که انبار کانتینری در چه مکانی واقع شده باشد بر هزینه اجاره آن موثر است.
 • مساحت انبار: ابعاد کانتینرهای اجاره‌‌ای بر قیمت آن‌ها اثرگذارند.
 • مدت زمان اجاره: مدت زمان اجاره انبارهای کانتینری بر هزینه اجاره آن‌ها تاثیر می‌گذارد.
 • خدمات جانبی: خدمات جانبی مانند طبقه‌بندی و کدگذاری کالاها و حمل و نقل می‌تواند موجب افزایش هزینه انبار شود.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت های بروز اجاره کانتینر در کرج با مشاورین ما در انبار تهران ارتباط بگیرید.

انبارهای کانتینری مقاوم  برابر آتش سوزی، سرقت، زلزله و رطوبت هستند. هزینه اجاره آن‌ها نیز مناسبت‌تر است.

مساحت، لوکیشن، مدت زمان اجاره و خدمات جانبی بر قیمت‌های اجاره کانتینر در کرج موثرند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)