اجاره انبار در مجیدیه

نحوه اجاره انبار مجیدیه از انبار تهران

امروزه مخاطبان اجاره انبار تنها محدود به تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کالاها و محصولات مختلف نیست. بسیاری از خانوارها در کلان شهرها نیز برای جا دادن وسایل غیر ضروری خود انبار اجاره می‌کنند. چرا که آپارتمان‌ها کوچک امروزی گنجایش حجم زیاد از اثاثیه را ندارد. آگاهی از چگونگی اجاره انبار در مجیدیه برای خانواده‌هایی که در شهر تهران و در نزدیکی این محله سکونت دارند می‌تواند مفید باشد‌.

برای اجاره انبار در مجیدیه باید معیارها و نکاتی را در نظر گرفت که در این نوشتار به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مطلب پیشنهادی: اجاره انبار در شرق تهران

انواع انبارهای قابل اجاره در مجیدیه تهران:

انواع انبار های اجاره ای در مجیدیه تهران

آیا کالایی که می‌خواهید نگهداری کنید به سردخانه نیاز دارد؟ یا این که آیا روباز بودن یا نبودن برای شما مهم است؟ بر اساس پاسخ شما به این سوال‌ها اجاره انبار در مجیدیه برای شما متفاوت خواهد بود‌.

انواع انبارهای قابل اجاره در مجیدیه عبارتند از:

 • انبار کانتینری
 • انبار کولر دار
 • انبار سوله‌ای

 انبارهای کانتینری که برای نگهداری اموال در حجم مناسب به کار می‌روند نسبت به انبارهای دیگر هزینه مناسب‌تری دارند.

مزایای اجاره انبار در مجیدیه:

مزایای اجاره انبار در مجیدیه شامل موارد زیر است:

 • بیمه اجناس: انبارهای معتبر در محدوده مجیدیه اجناس واگذار شده به آن‌ها را بیمه می‌کنند. بیمه سرقت و بیمه آتش سوزی 2 نوع بیمه‌ای است که این انبارها به مشتریان خود ارائه می‌دهند.
 • انبار با بهترین دسترسی: انبارهای موجود در منطقه مجیدیه محلی کاملا امن برای نگهداری انواع اجناس و وسایل هستند. دسترسی به این انبارها برای مستاجران آن بسیار راحت است. زیرا این انبارها داخل شهر واقع شده‌اند.
 • نگهبانی ۲۴ ساعته: انبارهای منطقه مجیدیه توسط نگهبانان به صورت ۲۴ ساعته مورد محافظت قرار می‌گیرند‌.
 • هزینه ی مناسب: انبارهای کانتینری منطقه مجیدیه نسبت به انبارهای ساختمانی هزینه‌ بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارند.
 • محیط امن: انبارهای کانتینری محیطی کاملا ایزوله دارند. بنابراین اجناس در آن‌ها کاملا از گزند گرد و خاک و باران محفوظ است. همچنین در برابر رفت و آمد و آسیب‌های خارجی محافظت می‌شود.
 • انبارهای کاملا اختصاصی: اجاره انبارهای کانتینری به صورت کاملا اختصاصی انجام می‌شود. به این معنا که هر کانتینر تنها تحت اجاره یک شخص حقیقی یا حقوقی قرار می‌گیرد. مستاجر می‌تواند درب کانتینر خود را قفل کرده و در زمان لازم وسایلی را از انبار خود کم یا به آن اضافه کند.

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در مجیدیه راهکارها و توصیه‌ها:

نکات تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در مجیدیه راهکارها و توصیه‌ها شامل موارد زیر است:

 • پیش از اجاره انبار در مجیدیه اطمینان حاصل کنید که انبار به دوربین‌های مدار بسته مجهز است. دوربین‌های مداربسته انبار باید به همه قسمت‌های انبار به ویژه راه‌های ورودی و خروجی مسلط باشند. همچنین این دوربین‌ها باید فاقد نکته کور بوده و همه نقاط را از چند زاویه پوشش دهند. فعالیت دوربین‌ها باید به صورت شبانه روزی باشد. همچین دوربین‌های مداربسته انبار باید از توانایی ضبط و نگهداری تصاویر حداقل به مدت 1 ماه برخوردار باشند.
 • داشتن دزدگیرهای به روز و پیشرفته دیگر مورد ضروری برای تامین امنیت انبارهاست.
 • اگرچه برخورداری انبارها از دزدگیر ضروری است اما برای تامین امنیت کافی نیست. لازم است تا انبار به وسیله نگهبان تمام وقت محافظت شود.

قیمت یا هزینه اجاره انبار در مجیدیه:

قیمت یا هزینه اجاره انبار در مجیدیه به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از جمله:

 • نوع اموال یا دارایی که می‌خواهید در انبار نگهداری کنید: نوع اموال یا دارایی که می‌خواهید در انبار نگهداری کنید بر نوع انبار مناسب برای شما و همچنین هزینه بیمه آن تاثیرگذار است.
 • نوع انبار: هزینه اجاره انبارهای کولردار، سوله‌ای و کانتینری با هم متفاوت است.
 • نوع خدمات: برخی انبارها علاوه بر نگهداری از انبار، هزینه بسته‌بندی، جا به جایی و تخلیه آن‌ها را نیز بر عهده دارند. این هزینه‌ها بر بهای اجاره انبار تاثیرگذار است.

خلاصه و نتیجه گیری:

اجاره انبار در مجیدیه گزینه‌ای عالی برای کسب‌وکارها و شرکت‌هاست که نیاز به فضای اضافی برای ذخیره و مدیریت کالاها و مواد دارند. این انبارها با امکانات امنیتی بالا، فضای وسیع و سیستم‌های نظارتی مدرن ارائه می‌شوند. با اجاره انبار مجیدیه، شما می‌توانید کالاهای خود را به‌صورت ایمن و منظم ذخیره کرده و به بهره‌وری و بهینگی کار کنید.

شما میتوانید برای اجاره انبار در تهران با رعایت تمامی ویژگی های بالا بامشاورین وب سایت ما یعنی انبار تهران تماس حاصل کنید.

لیست مطالب مرتبط:

اجاره انبار در تهرانپارس

اجاره انبار در نارمک

انبارهای سوله‌ای، کولردار و کانتینری انواع انواع انبارهای قابل اجاره در مجیدیه را تشکیل می‌دهند.

نوع انبار، نوع اموالی که می‌خواهید در انبار نگهداری کنید و نوع خدماتی که از انبار دریافت می‌کنید بر هزینه اجاره انبار موثر است.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)