اجاره انبار در تجریش

اجاره انبار در تجریش

 همانطور که می‌دانید اجاره انبار توسط افراد حقیقی و حقوقی مختلف، با اهداف گوناگونی صورت می‌گیرد. انواع مختلفی از انبارها وجود دارند که هر کدام برای هدف و منظور خاصی مناسبند. این انبارها در مناطق مختلف شهر تهران واقع شده‌اند و توسط شرکت‌های مجاز و معتبر اجاره داده می‌شوند. چگونگی اجاره انبار در تجریش ساده است: با شرکت اجاره انبار در تهران تماس گرفته و در این باره مشاوره رایگان دریافت کنید. پس از بازدید از انبار و امضای قرارداد اجاره، می‌توانید کلید انبار خود را دریافت کرده و وسایل خود را به آن‌ جا منقل کنید.

انواع انبارهای قابل اجاره در تجریش

انواع انبارهای قابل اجاره در تجریش را می‌توان در قالب موارد زیر دسته‌بندی کرد:

 • انبارهای کانتینری: بهترین نوع انبارها برای نگهداری وسایل شخصی، وسایل منزل و وسایل اداری انبارهای کانتینری هستند. برای اجاره انبار در تجریش، انبارهای کانتینری در ابعاد گوناگونی وجود دارند. مثلا انبارهای 20 فوتی و 40 فوتی. قیمت انبارهای کانتینری نسبت به سایر انبارها مناسب‌تر است.
 • انبارهای سوله‌ای:انبارهای سوله‌ای انبارهایی سرپوشیده و نسبتا بزرگ هستند که اغلب برای کالاهای گمرکی و اهداف تجاری تولید مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • انبارهای دارای یخچال: این انبارها برای نگهداری مواد غذایی و سایر مواد فسادپذیر استفاده می‌شوند.
 • انبارهای فضای باز: انبارهای فضای باز برای نگهداری اتومبیل‌ها و اجناس مشابه استفاده می‌شود.

مزایای اجاره انبار در تجریش:

مزایای اجاره انبار در تجریش

مهم‌ترین مزایای اجاره انبار در تجریش شامل این موارد است:

 • نزدیک بودن به محل سکونت افراد: اجاره انبار در محله تجریش برای افرادی که در منطقه 1 تهران سکونت دارند بسیار ایده‌آل است. زیرا نزدیک به سکونت آن‌هاست. بنابراین این افراد می‌توانند به سادگی به اشیاء خود در انبار دسترسی داشته باشند.
 • صرفه‌جویی در زمان: نزدیک بودن انبار به محل سکونت افراد باعث می‌شود تا در زمان و هزینه رفت و آمد آن‌ها صرفه‌جویی شود.
 • رفت و آمد و بارگیری آسان: محله تجریش به اتوبان‌های همت و فتح دسترسی دارد. بنابراین اجاره انبار در محله تجریش حتی برای افرادی که قصد انبار کردن کالاهای تجاری و صنعتی خود را دارند نیز مناسب است.
 • تضمین ایمنی و سلامت اجناس: با اجاره کردن انبار در تجریش وسایل و کالاهای شما تحت پوشش بیمه سرقت و آتش سوزی قرار می‌گیرد. بنابراین ایمنی و سلامت اجناس به صورت کامل تضمین می‌شود.

مطلب پیشنهادی: اجاره انبار در شمال تهران

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در تجریش راهکارها و توصیه‌ها

مهم‌ترین مسئله‌ای که باید در هنگام اجاره انبار در تجریش مورد توجه قرار گیرد، ضریب ایمنی انبار‌هاست.

مهم‌ترین نکات درباره تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در تجریش راهکارها و توصیه‌ها عبارتند از:

 • محوطه انبار و فضای داخلی آن باید به صورت کامل تحت پوشش دوربین مدار بسته قرار داشته باشد. لازم است دوربین مدار بسته هیچ نقطه کوری نداشته و به خصوص ورودی و خروجی انبار را به خوبی تحت پوشش خود قرار دهد.
 • دزدگیر داشتن انبارها بسیار مهم است. دزدگیر داشتن باعث می‌شود تا سارقان از دستبرد زدن به انبار صرف نظر کنند. همچنین در صورت اقدام برای ورود به انبار دزدگیر باعث می‌شود تا سارقان زمان کافی برای سرقت وسایل را نداشته باشند.
 • نگهبان شبانه‌روزی مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند امنیت انبارها و اجناس درون آن‌ها را تضمین کند. بنابراین بهتر است انبارها غیر از سیستم‌های امنیتی به روز، نگهبان شبانه‌روزی نیز داشته باشند.
 • اختصاصی بودن انبارها می‌تواند سلامت و ایمنی اجناس داخل آن را تا حد زیادی تضمین کند. کلید انبارهای اختصاصی تنها در اختیار مستاجر آن است و هیچ شخص دیگری وارد آن انبار نمی‌شود.

 

قیمت یا هزینه اجاره انبار تجریش

قیمت یا هزینه اجاره انبار تجریش یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در انتخاب انبار تاثیر می‌گذارد. اگرچه هزینه اجاره انبار در منطقه یک نسبت به سایر مناطق تهران بیشتر است، اما مزیت‌های آن باعث می‌شود تا ارزش این هزینه را داشته باشد. نوع انبار، مساحت انبار، مدت زمان اجاره انبار و شرکتی که از آن انبار اجاره می‌کنید بر میزان این هزینه تاثیرگذارند.

برای انتخاب انبار پیش از هر چیز امنیت آن را مد نظر قرار دهید. همچنین از بیمه کردن وسایل خود غافل نشوید. چرا که بیمه انبار می‌تواند ضرر شما را در صورت بروز اتفاقاتی چون آتش سوزی و سرعت به حداقل برساند.

در آخر استفاده از خدمات بسته‌بندی و حمل تخصصی را جدی بگیرید. بسته‌بندی و حمل اصولی وسایل باعث می‌شود تا از وارد شدن آسیب به آن‌ها جلوگیری شود.

اغلب شرکت‌های اجاره دهنده انبار این خدمات را نیز ارائه می‌دهند.

لیست مقالات مرتبط:

اجاره کانتینر برای وسایل منزل چگونه است؟

اجاره انبار برای وسایل اداری چگونه است؟

صرفه‌جویی در زمان، نزدیکی به محل سکونت، تضمین ایمنی و سلامت وسایل و رفت و آمد و بارگیری آسان مزایای اجاره انبار در تجریش هستند.

انبارهای کانتینری، سوله‌ای، دارای یخچال و فضای باز مهم‌ترین انواع انبار قابل اجاره در تجریش را تشکیل می‌دهند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)