اجاره انبار در ولنجک

 اجاره انبار در ولنجک

“انبار” یا “دپو” کردن اقدامی است که از گذشته‌های دور برای اهداف مختلف انجام می‌شده است. امروزه نیز اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف برای نگهداری اشیاء و مواد مختلف مازاد خود از انبار استفاده می‌کنند. در گذشته قیمت زمین بسیار ارزان بوده. بنابراین افراد انبارها را خریداری می‌کردند. اما امروزه قیمت زمین و ملک بسیار زیاد است. از این رو اجاره کردن انبار منطقی‌تر و مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. اگر در محدوده ولنجک تهران زندگی می‌کنید، اطلاع از چگونگی اجاره انبار در ولنجک می‌تواند برای شما مفید باشد.

برای اجاره انبار در این محله، لازم است یک شرکت معتبر اجاره انبار انتخاب کنید. سپس با این شرکت تماس گرفته مشاوره رایگان دریافت نمایید. در مرحله بعد از انبار بازدید نموده و نسبت به امضای قرارداد اجاره اقدام کنید. پس از نهایی شدن قرارداد می‌توانید نسبت به بسته‌بندی و حمل وسایل خود به انبار اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی: اجاره انبار در شمال تهران

انواع انبارهای قابل اجاره در ولنجک

انواع انبارهای قابل اجاره در ولنجک را بسته به نوع کالاهایی که می‌خواهند در آن نگهداری کننده انتخاب می‌کنند‌. برای مثال در صورتی که قصد نگهداری مواد خوراکی یا فاسد شدنی را داشته باشیم، باید انبارهایی را انتخاب کنیم که دارای یخچال باشند. همچنین در صورتی که قصد دپو کردن ماشین آلات بزرگ را داریم، می‌توانیم از انبارهای فضای باز استفاده کنیم که هزینه کمتری دارند. اجاره انبار در ولنجک برای وسایل منزل، وسایل اداری و وسایل شخصی نیز نیاز به اجاره انبار مخصوص خود دارد. بهترین انبارها برای این موارد، انبارهای کانتینری هستند. انبارهای کانتینری نسبت به سایر انواع انبار از مزایای زیر برخوردارند.

 • عایق بودن: انبارهای کانتینری کاملا عایق هستند و از کالاهای درون خود در برابر رطوبت، سرما، گرما و نور خورشید محافظت می‌کنند. این انبارها همچنین از نفوذ حشرات موذی نیز جلوگیری می‌کنند‌.
 • هزینه مناسب: هزینه اجاره انبارهای کانتینری نسبت به سایر انبارها مناسب و مقرون به صرفه است.
 • تنوع متراژ: انبارهای کانتینری در مساحت‌ها و متراژهای گوناگونی موجود هستند. بنابراین افراد می‌توانند انبار متناسب با نیاز خود را انتخاب و اجاره کنند.
 • شخصی بودن: انبارهای کانتینری شخصی هستند. یعنی در یک زمان تنها به یک فرد اجاره داده می‌شوند.

مزایای اجاره انبار در ولنجک

مزایای اجاره انبار در ولنجک

ولنجک یکی از محله‌های شمال شهر تهران است. خانواده‌هایی که در این منطقه زندگی می‌کنند ممکن است بخواهند برای نگهداری وسایل خود از انبارهای اجاره‌ای استفاده کنند. ادارات و شرکت‌ها نیز ممکن است برای اهداف گوناگونی به اجاره انبار در این منطقه نیاز پیدا کنند.

مهم‌ترین مزایای اجاره انبار در ولنجک را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • منطقه ولنجک از امنیت خوبی برخوردار است. بنابراین اجاره انبار در این ناحیه گزینه مناسبی به شمار می‌رود.
 • امکان اجاره انبار در منطقه ولنجک در مدت زمان دلخواه، اعم از کوتاه مدت و بلند مدت وجود دارد.
 • دسترسی به انبارهای این منطقه آسان است و برای افرادی که در ولنجک یا نزدیکی آن زندگی می‌کنند باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود.

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در ولنجک راهکارها و توصیه‌ها

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در ولنجک راهکارها و توصیه‌ها مهم‌ترین مسئله‌ای است که باید به آن توجه کرد. در اجاره انبار در ولنجک این مسائل را در اولویت توجه خود قرار دهید:

 1. قفل محکم: برای انبار خود یک قفل محکم جدید تهیه کنید که تنها خود کلید آن را داشته باشید.
 2. دزدگیر: مطمئن شوید که محوطه انبار مجهز به دزدگیر باشد.
 3. دوربین مدار بسته: برخورداری انبارها از دزدگیر مدار بسته از ضروریات است. دوربین نباید هیچ نقطه کوری داشته باشد. به خصوص ورودی و خروجی محوطه انبار باید به خوبی توسط دوربین فیلم برداری شوند.
 4. نگهبان دائمی: برخورداری انبارها از نگهبان دائمی می‌تواند امنیت آن را تضمین کند.
 5. بیمه سرقت و آتش سوزی: در صورتی که وسایل خود را به انبار می‌سپارید حتما از بیمه سرقت و آتش سوزی استفاده کنید. در این کار باعث می‌شود در صورت وقوع حادثه کمترین زیان مالی به شما وارد شود.

قیمت یا هزینه اجاره انبار در ولنجک

برای قیمت یا هزینه اجاره انبار در ولنجک نمی‌توان یک مبلغ خاص را تعیین کرد. زیرا عوامل گوناگونی بر محاسبه این هزینه تاثیر می‌گذارند. مهم‌ترین این عوامل شامل موارد زیر است:

 • نرخ تورم: به علت افزایش قیمت‌ها در سال جدید، هر ساله هزینه اجاره انبار نیز زیاد می‌شود.
 • نوع انبار: هزینه اجاره انبارهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.
 • متراژ انبار: هرچه یک انبار بزرگ‌تر باشد هزینه اجاره آن نیز بیشتر خواهد بود.

نتیجه گیری:

اجاره انبار در تهران باید به درستی و با دقت بالا از یک شرکت یا یک املاکی مطمئن صورت گیرد. در واقع اگر از یک شرکت معتبر اجاره نشود، میتواند منجر به کلاه برداری و  سود جویی از شما شود.

شما میتوانید برای اجاره انبار در ولنجک ابتدا با مشاورین ما تماس حاصل کنید، بعد از گرفتن مشاوره رایگان و مطمئن شدن از صحت انبار وارد معامله شوید.

لیست مقالات مرتبط:

 اجاره انبار در اندرزگو

 اجاره انبار در نیاوران

 

پیدا کردن شرکت اجاره انبار، دریافت مشاوره، بازدید از انبار و امضای قرارداد اجاره مراحل اجاره انبار در ولنجک هستند.

انبارهای کانتینری عایق، کم هزینه، شخصی و به لحاظ متراژ متنوع هستند. 

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)