اجاره انبار صنعتی

اجاره انبار صنعتی

 

وقتی کسب و کار خود را شروع می‌کنید یا فعالیت خود را گسترش می‌دهید، ممکن است به فضای بزرگتری برای ذخیره موجودی نیاز پیدا کنید. در این صورت احتمالا به فضای صنعتی یا انباری نیاز پیدا می‌کنید. انبارها، ساختمان‌های تولیدی و فضاهای چند منظوره همگی جزو املاک صنعتی محسوب می‌شوند. این فضاها ممکن است برای تولید محصول یا کالا، ذخیره سازی یا توزیع استفاده شوند. اجاره انبار صنعتی در اغلب اوقات با هدف نگهداری موجودی پیش از توزیع و مواد اولیه خریداری شده پیش از استفاده انجام می‌شود. این انبار ها بسیار متنوع هستند و هر کدام از آن‌ها برای صنعت و هدف خاصی اجاره میرود. برای مثال انبارهای مورد استفاده برای صنعت غذا و دارو با انبارهای مناسب برای صنعت خودرو متفاوت هستند.

امنیت اجاره انبار صنعتی در چه حد است؟

اهمیت اجاره انبار صنعتی در تهران

یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب و کار هنگام اجاره انبار، امنیت آن است. اما واقعا امنیت اجاره انبار صنعتی در چه حد است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انبارهای معتبر از سطح ایمنی بالایی برخوردارند. این انبارهای به بهترین قفل‌ها مجاز هستند که کلید آن تنها در دسترس فرد مستاجر است. همچنین از انبارهای صنعتی با دزدگیرهای به روز و پیشرفته محافظت می‌شود.

محوطه، قفسه‌ها و ورودی و خروجی انبارهای صنعتی تحت پوشش دوربین‌های مدار بسته قرار دارند.

در نهایت این انبارها به وسیله نگهبانان شبانه‌روزی محافظت می‌شوند.

بنابراین می‌توان گفت که ایمنی کالاها در انبارهای صنعتی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

 

فواید اجاره انبار صنعتی در تهران

فواید اجاره انبار صنعتی در تهران عبارتند از:

  • صرفه‌جویی در فضای کارخانه یا شرکت: انتقال موجودی‌های اضافه به انبار باعث می‌شود تا در فضای کارخانه یا شرکت شما صرفه‌جویی شود.
  • افزایش بهره‌وری: از فضای خالی شده پس از انتقال موجودی‌ها به انبار می‌توانید برای افزایش تولید و بهره‌وری استفاده کنید.
  • افزایش امنیت موجودی‌ها: با سپردن کالاهای خود به انبارهای معتبر می‌توانید امنیت آن‌ها را تضمین کنید.

 مطلب پینشهادی: اجاره انبار در تهران

معیارهای انتخاب انبار صنعتی ایده‌آل برای اجاره

مهم‌ترین معیارهای انتخاب انبار صنعتی ایده‌آل برای اجاره شامل موارد زیر است:

  • نرخ اجاره: نرخ اجاره انبار صنعتی ثابت نیست و از انباری به انبار دیگر متفاوت است. بی گمان این نرخ یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب انبار صنعتی برای اجاره به شمار می‌رود.
  • دسترسی و ترافیک بزرگراه: اگر شرکت شما از 18 چرخ به عنوان وسیله حمل‌و‌نقل استفاده می‌کند، بسیار مهم است که دسترسی آسان به بزرگراه‌های اصلی را کشف کنید. جاده‌های شلوغی که مدیریت ضعیفی دارند می‌توانند نرخ تصادفات و تنگناها را در شبکه تدارکات شما افزایش دهند.
  • الزامات ذخیره سازی: آیا محصول شما در دماهای خاصی در معرض آسیب است؟ آیا محصول شما به نگهداری و مراقبت خاصی نیاز دارد؟ آیا محصول شما خطرناک است؟ اینها همه سؤالاتی هستند که قبل از انتخاب یک انبار باید به آن‌ها پاسخ دهید.
  • نزدیکی به مراکز حمل و نقل و مشتریان: مکان انبار شما تعیین می‌کند که محصول شما چقدر سریع و کارآمد ذخیره و تحویل می‌شود. بنابراین هنگام انتخاب انبار این سوالات را از خود بپرسید: مشتریان شما در چه مناطقی قرار دارند؟ آیا نقل مکان به یک انبار جدید بر زمان انجام کار شما تأثیر می‌گذارد؟ در صورت نقل مکان به یک انبار دیگر، هزینه حمل و نقل چقدر افزایش می‌یابد؟
  • چیدمان و قابلیت جابجایی مواد: یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید، قابلیت جابجایی مواد و چیدمان است. عواملی مانند فاصله ستون‌ها می‌توانند لیفتراک‌ها را در فضاهای خاص مهار کنند.

 

تفاوت قیمت اجاره انبار های صنعتی در موقعیت‌های مختلف شهری

تفاوت قیمت اجاره انبار های صنعتی در موقعیت‌های مختلف شهری قابل توجه است. اجاره انبار صنعتی هم در حومه شهر تهران و هم در داخل شهر امکان پذیر است. قیمت اجاره انبار در محله‌هایی با امنیت بالاتر و دسترسی بیشتر به بزرگراه‌ها نسبت به مناطق دیگر بیشتر است.

لیست مقالات مرتبط:

اجاره انبار مواد غذایی

 اجاره انبار تجاری

برای حفظ امنیت اجاره انبار صنعتی از دزدگیر، دوربین‌های مداربسته و نگهبان دائمی استفاده می‌شود. بنابراین امنیت این انبارها در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

هزینه اجاره، دسترسی به بزرگراه، الزامات ذخیره سازی، چیدمان و قابلیت جابجایی، نزدیکی به مراکز حمل و نقل و مشتریان معیارهای انتخاب انبار صنعتی هستند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)