انبار اجاره ای با فضای تهویه

انبار اجاره ای با فضای تهویه

دمای بالا و هوای راکد می‌تواند منجر به مشکلات زیادی شود. برخی از مهم‌ترین این مشکلات عبارتند از بیماری‌های مربوط به گرما، کاهش بهره‌وری کارگران و آسیب به کالاهای ذخیره شده در انبار. با استفاده از انبار اجاره ای با فضای تهویه کسب‌وکارها می‌توانند محیطی امن‌تر و راحت‌تر ایجاد کنند. همچنین می‌توانند رفاه کارکنان خود را ارتقاء دهند و از موجودی خود در انبار محافظت کنند.

مزایا اجاره انبار با فضای تهویه برای کسب و کار ها

مزایا اجاره انبار با فضای تهویه برای کسب و کار ها

تابستان مجموعه‌ای از چالش‌های خاص خود را به خصوص برای انبارها و فضاهای صنعتی به همراه دارد. با افزایش دما، تهویه مناسب انبار برای حفظ یک محیط کاری مولد و ایمن بسیار مهم است.

مزایا اجاره انبار با فضای تهویه برای کسب و کار ها عبارتند از:

 • تهویه مناسب به تنظیم دما کمک می‌کند.
 • تهویه مناسب کیفیت هوا را بهبود می‌بخشد.
 • همچنین تهویه مناسب رطوبت را کاهش می‌دهد.
 • استفاده از تهویه حفظ کیفیت اولیه محصولات را تضمین می‌کند.

انبار اجاره‌ای با فضای تهویه به خصوص برای کسب و کارهایی که مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی تولید می‌کنند اهمیت زیادی دارد.

مطلب مرتبط: اجاره انبار مواد غذایی

معیارهای انتخاب بهترین مکان برای اجاره انبار با فضای تهویه

اگرچه برخورداری از تهویه مناسب یک معیار بسیار مهم برای انتخاب انبار است، اما تنها معیار نیست.

سایر معیارهای انتخاب بهترین مکان برای اجاره انبار با فضای تهویه عبارتند از:

 • سهولت دسترسی به کالاها در انبار: ممکن است گاهی لازم باشد اقلام خود را بررسی کنید یا از انبار کالایی تهیه کنید. انبار ایده‌آل انباری است که امکان دسترسی آسان به اقلام شما را در صورت نیاز فراهم کند.
 • امنیت انبار: انبار اجاره‌ای با فضای تهویه باید از سطح امنیت بالایی برخوردار باشد. در حقیقت این مهم‌ترین معیار برای انتخاب انبار است.
 • متراژ انبار: مساحت و ارتفاع سقف انبار باید متناسب با کالاهایی باشد که قصد نگهداری آن‌ها در انبار را دارید.
 • کیفیت تهویه: صرف داشتن تهویه برای انبارهای کافی نیست. سیستم تهویه انبارها باید سالم و از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
 • موقعیت جغرافیایی: بهتر است انباری نزدیک به شرکت، کارخانه و به طور کلی محل کسب و کار خود انتخاب کنید. این کار باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه رفت و آمد شما خواهد شد.

تامین امنیت انبار اجاره ای با فضای تهویه در چه حد است؟

یک سوال بسیار مهم در رابطه با انبارهای اجاره‌ای این است که: تامین امنیت انبار اجاره ای با فضای تهویه در چه حد است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امنیت انبارهای اجاره‌ای دارای مجوز و استاندارد در سطح بالایی قرار دارد. یک انبار امن باید دارای نظارت تصویری 24 ساعته و سیستم‌های هشدار باشد. همچنین نباید به افراد غریبه اجازه ورود به محل را بدهد. انبارهای اجاره‌ای همچنین باید مجهز به سیستم‌های اعلان و اطفاء حریق باشند. سیم کشی برق ایمن و استاندارد نیز از ملزومات ایمنی انبارهاست. در آخر موجودی انبارها باید تحت پوشش بیمه سرعت و حوادث قرار گیرد. این کار باعث می‌شود تا در صورت بروز اتفاقات و حوادث خسارت مالک توسط بیمه جبران شود.

عوامل موثر بر هزینه انبار اجاره‌ای دارای تهویه

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در هنگام انتخاب انبار اجاره‌ای با فضای تهویه هزینه اجاره آن است. هزینه اجاره انبارها نیز درست مثل هزینه اجاره ساختمان‌های مسکونی یک عدد ثابت نیست.

عوامل موثر بر هزینه انبار اجاره‌ای دارای تهویه شامل موارد زیر است:

 • نوع تهویه: سیستم‌های تهویه تنوع زیادی دارند. نوع سیستم تهویه بر هزینه اجاره انبار تاثیرگذار است. هرچه سیستم تهویه بهتر و پیشرفته‌تر باشد هزینه اجاره انبار بیشتر خواهد بود.
 • متراژ انبار: انبارهایی با فضای در دسترس بزر‌گ‌تر هزینه اجاره بیشتری دارند.
 • موقعیت جغرافیایی: اغلب انبارهایی که در داخل شهر واقع شده‌اند نسبت به انبارهای واقع شده در خارج شهر گران‌تر هستند.

لیست مقالات پیشنهادی:

اجاره انبار برای کالای حجیم

اجاره انبار صنعتی

تنظیم دما، حفظ کیفیت هوای انبار، حفظ کیفیت اولیه کالاها و کاهش رطوبت مزایا اجاره انبار با فضای تهویه برای کسب‌وکارها به شمار می‌روند.

متراژ انبار، موقعیت جغرافیایی انبار، کیفیت تهویه، امنیت انبار و سهولت دسترسی به کالاها در انبار معیارهای انتخاب بهترین مکان برای اجاره انبار هستند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)