اجاره انبار 10 متری

اجاره انبار 10 متری

 انبارها در ابعاد گوناگونی وجود دارند و به متقاضیان اجاره داده می‌شوند. امروزه و به دلیل تورم شدید بازار زمین و مسکن، اجاره انبار نسبت به خرید آن طرفداران بیشتری دارد. چرا که اقتصادی و مقرون به صرفه است. اجاره انبار 10 متری برای افراد و کسب‌ و کارهایی که نیاز به فضایی محدود برای نگهداری اشیاء، محصولات، تجهیزات و کالاهای مازاد دارند بسیار ایده‌آل است. انبارهای 10 متری اغلب کانتینرهایی هستند که به صورت اختصاصی به یک شخص حقیقی یا حقوقی اجاره داده می‌شوند‌.

اگرچه انبارهای شخصی در آپارتمان‌ها نیز بعضا ابعاد مشابهی دارند اما هزینه اجاره آن‌ها نسبت به انبارهای کانتینری بیشتر است. بنابراین بیشتر افراد اجاره انبارهای 10 متری کانتینری را ترجیح می‌دهند.

مزایای اجاره انبار 10 متری برای کسب و کار ها

مزایای اجاره انبار 10 متری 
برای انواع کسب و کار ها

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چرا کسب‌وکارها نسبت به اجاره انبار اقدام می‌کنند؟ مزایای اجاره انبار 10 متری برای کسب و کار ها چیست؟

در پاسخ به این سوال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخی کسب و کارها نیاز به فضایی محدود اما دارای امنیت زیاد برای نگهداری کالاهای خود نیاز دارند. انبارهای کانتینری 10 متری این فضا را برای این کسب و کارها فراهم می‌کنند.
 • انبارهای 10 متری کانتینری به لحاظ امنیت در سطح بسیار خوبی قرار دارند. این انبارها کالاهای درون خود را هم در برابر بلایای طبیعی و آتش‌سوزی و هم در برابر سرقت محافظت می‌کنند.
 • انبارهای 10 متری در اقصی نقاط شهر تهران وجود دارند. بنابراین کسب و کارها می‌توانند نزدیک‌ترین و دردسترس‌ترین انبار را برای اجاره انتخاب کنند.
 • هزینه اجاره انبارهای کانتینری 10 متری بسیار مناسب است‌. انتخاب و اجاره این انبارها برای کسب‌وکارها گزینه‌ای اقتصادی و مقرون به صرفه محسوب می‌شود.

معیارهای مهم انتخاب و اجاره انبار های 10 متری

هنگام انتخاب و اجاره انبار 10 متری گزینه‌های زیادی را پیش روی خود خواهید داشت.

معیارهای مهم انتخاب و اجاره انبار های 10 متری را می‌توان شامل موارد زیر دانست:

 • ایزوله و ضد آب بودن: لازم است انبارها کاملا ایزوله و ضد آب باشند. در غیر این صورت با کمترین میزان بارندگی یا تغییرات شدید آب و هوا به کالاها آسیب خواهد رسید.
 • ایمن بودن: امنیت انبارهای اجاره‌ای باید در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد.
 • محل مناسب: محل قرار داشتن انبار باید به محل کسب‌وکار و شبکه تامین آن نزدیک باشد.
 • پوشش بیمه‌ای: بهترین انبار گزینه‌ای است که از پوشش بیمه‌ای کافی در برابر بلایای طبیعی، آتش‌سوزی و سرقت برخوردار باشد.

 

تامین امنیت انبار های اجاره ای با متراژ 10 متر در چه حد است؟

یکی از دغدغه‌های مهم کسب‌وکارها هنگام اجاره انبار 10 متری، ایمنی آن است. اما واقعا تامین امنیت انبار های اجاره ای با متراژ 10 متر در چه حد است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انبارهای کانتینری ایمن‌ترین انبارها به شمار می‌روند‌. چرا که این انبارها کاملا اختصاصی هستند و کلید آن‌ها تنها در دسترس مستاجر آن قرار دارد. همچنین ورودی و خروجی انبارهای کانتینری تحت پوشش دوربین مدار بسته قرار دارد‌. انبارهای کانتینری کالاهای درون خود را در برابر شرایط آب و هوایی نیز محافظت می‌کنند. چرا که این انبارها کاملا ضد آب و ایزوله هستند.

عوامل موثر بر هزینه اجاره انبار 10 متری

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که هزینه چقدر باید برای اجاره انبارهای 10 متری هزینه کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه اجاره انبار یک مبلغ ثابت نیست و بسته به عوامل گوناگونی مشخص می‌شود.

عوامل موثر بر هزینه اجاره انبار 10 متری شامل موارد زیر است:

 • مکان انبار: این که انبار در کدام منطقه و محله واقع شده بر هزینه اجاره آن تاثیرگذار است.
 • مدت زمان اجاره: هرچه مدت زمان اجاره انبار بیشتر باشد ودیعه و هزینه اجاره آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • خدمات جانبی: استفاده از خدمات جانبی انبارها، مانند خدمات بسته‌بندی و حمل و نقل می‌تواند هزینه اجاره انبار را افزایش دهد.

لیست مقالات مرتبط:

اجاره انبار ارزان در تهران

صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها، تامین امنیت و امکان انتخاب انبار در مناطق گوناگون مهم‌ ترین مزایای اجاره انبار 10 متری برای کسب و کارها هستند.

محل انبار، مدت زمان اجاره و خدمات جانبی مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه اجاره انبار 10 متری در تهران به شمار می‌روند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)