اجاره کانتینر 20 فوت

اجاره کانتینر 20 فوت

فرآیند انبار کردن نیز مانند کلیه فرآیندهای صنعتی در دهه‌های اخیر تحولات چشمگیری یافته است. در گذشته برای انبار کردن اشیاء مازاد ساختمان‌های عادی، ساخته شده از مصالح ساختمانی استفاده می‌شد‌‌. این انبارها هزینه‌های زیادی را بر کسب و کارها تحمیل می‌کردند. امروزه اما به جای انبارهای سنتی از جعبه‌های فلزی با نام کانتینر برای نگهداری اشیاء مازاد استفاده می‌شود. اجاره کانتینر 20 فوت نیز اشاره به اجاره‌ی جعبه‌های فلزی با ابعاد مشخص برای نگهداری کالاهای گوناگون دارد.

مفهوم اجاره کانتینر 20 فوت چیست؟

کانتینر یک اصطلاح کلی برای توصیف هر جعبه فلزی بزرگی است که می‌تواند به پاکسازی خانه یا محل کار شما کمک کند. موقعیت‌ها و دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است به فضای اضافی برای وسایل خود نیاز داشته باشید. در سی سال گذشته، اجاره کانتینرهای ذخیره‌سازی در همه صنایع و بازارها به عنوان وسیله‌ای برای آزاد کردن فضای کف رواج یافته است. اجاره کانتینرها برای بازسازی یا انجام پروژه‌های بزرگ دیگر مانند ذخیره‌سازی ایمن برای تجهیزات سنگین و ماشین‌آلات انجام می‌شود. اما مفهوم اجاره کانتینر 20 فوت چیست؟

کانتینرها در ابعاد مختلفی وجود دارند و کسب و کارها می‌توانند کانتینر منطبق با نیاز خود را اجاره کنند. یکی از رایج‌ترین انواع کانتینرها، کانتینر 20 فوتی است. این کانتینرها از ابعاد 2.5*2.5*6 متری برخوردارند و یک فضای 15 متری عالی برای نگهداری کالا فراهم می‌کنند.

مزایای اجاره کانتینر 20 فوت برای کسب و کارها

مزایای اجاره کانتینر 20 فوت برای کسب و کارها

مزایای اجاره کانتینر 20 فوت برای کسب و کارها شامل موارد زیر است:

 • اجاره کانتینر ذخیره سازی مقرون به صرفه است: اگر بخواهید فضای مشابهی را برای نگهداری اشیاء مازاد خود خریداری کنید به سرمایه زیادی نیاز خواهید داشت.
 • اجاره کانتینر باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود: با اجاره کانتینر دیگر لازم نیست فضای زیادی از محل کسب و کار خود را به نگهداری از اشیاء مازاد اختصاص دهید.
 • تامین امنیت: کانتینرهای اجاره‌ای جعبه‌هایی محکم و فلزی هستند که امنیت زیادی دارند. با نگهداری موجودی کالا و تجهیزات خود درون این کانتینرها می‌توانید آن‌ها را از احتمال سرقت مصون کنید.
 • انعطاف‌پذیری: یکی از بزرگترین مزایای اجاره انبار کانتینری، انعطاف‌پذیری آن است. وقتی به آن نیاز ندارید مجبور نیستید آن را نگه دارید. می‌توانید کانتینر را به تامین کننده کانتینر حمل و نقل که از او اجاره کرده‌اید برگردانید.

هزینه اجاره کانتینر 20 فوت

هزینه اجاره کانتینر 20 فوت بیش از هر چیز تحت تاثیر مدت زمان اجاره قرار دارد. بدیهی است که هرچه مدت زمان اجاره کانتینر بیشتر باشد هزینه آن افزایش خواهد یافت. سایر عوامل موثر بر هزینه اجاره کانتینر به شرح زیر هستند:

 • شرکت اجاره دهنده کانتینر
 • شرایط بازار (عرضه و تقاضا)
 • نوع کانتینر
 • نرخ تورم
 • خدمات جانبی مانند حمل و نقل و بسته‌بندی

چگونگی اجاره 20 فوت از انبار تهران

شرکت انبار تهران یکی از بهترین شرکت‌هایی است که می‌توانید اجاره انواع انبار و کانتینر را از آن انجام دهید. این شرکت علاوه بر اجاره انواع کانتینر و انبار، بهترین خدمات بسته‌بندی و حمل و نقل را نیز ارائه می‌کند‌.

چگونگی اجاره کانتینر 20 فوت از انبار تهران عبارت است از:

 • مراجعه به وب سایت انبار تهران
 • تماس با کارشناسان این شرکت و دریافت مشاوره رایگان
 • اقدام برای بازدید از انبارها
 • عقد قرارداد و دریافت خدمات

لیست مقالات مرتبط:

اجاره کانتینر تریلی

اجاره کانتینر صادرات

اجاره کردن یک جعبه فلزی با ابعاد 20 فوت برای مدت زمان مشخص برای نگهداری کالا را اجاره کانتینر 20 فوتی گویند. 

صرفه‌جویی در هزینه‌ها، انعطاف‌پذیری و صرفه‌جویی در فضا مهم‌ترین مزایای اجاره کانتینر 20 فوت برای کسب و کارها هستند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)