اجاره کانتینر تریلی

اجاره کانتینر تریلی

کانتینرها جعبه‌های فلزی هستند که برای حمل کالاها و محصولات مختلف از آن‌ها استفاده می‌شوند. کانتینرهای تریلی به گونه‌ای ساخته شده‌اند به به سادگی توسط تریلی‌ها قابل حمل هستند. کانتینرهای تریلی ابعاد و اندازه‌های استانداردی دارند و همین موضوع قابلیت حمل آن‌ها با تریلی را امکان‌پذیر می‌کند. این کانتینرها را می‌توان خریداری کرد و هم می‌توان برای مدت زمان محدودی اجاره نمود. بسیاری از کسب‌وکارها اجاره کانتینر تریلی را به خرید آن ترجیح می‌دهند. چرا که اقتصادی و مقرون به صرفه است.

مفهوم اجاره کانتینر تریلی چیست؟

همانطور که می‌دانید، کانتینر به هر محفظه و یا جعبه‌ای گفته می‌شود که بتوان از آن برای حمل کالاهای مختلف استفاده کرد. کانتینرها اغلب از آلیاژ فلزهای سبک ساخته می‌شوند و می‌توان چندین مرتبه از آن‌ها استفاده کرد. در بدنه کانتینرها شیارهایی وجود دارد که باعث افزایش استقامت کانتینر می‌‌شود. مهم‌ترین ویژگی‌های کاینترنترها عبارتند از:

 • باید مطابق با معیارهای سازمان بین المللی استاندارد (ISO) ساخته شده باشند.
 • باید از توانایی محافظت از کالاهایی که درون آن قرار می‌گیرد برخوردار باشند.
 • باید از قابلیت جابجایی آسان، تخلیه و بارگیری با اسپریدر برخوردار باشند.

کانتینرها انواع مختلفی دارند و یکی از رایج‌ترین آن‌ها کانتینر تریلی است. کانتینرهای تریلی به راحتی توسط ماشین‌های سنگین قابل جابه‌جایی و بارگیری هستند.

اما مفهوم اجاره کانتینر تریلی چیست؟

اجاره کردن کانتینرهای تریلی به معنای انعقاد قرارداری کوتاه‌مدت با مالک کانتینرها برای جابه‌جایی کالاهایی در مدت زمان مشخص است. کانتینرها پس از اتمام مدت زمان قرارداد به صاحب اصلی خود بازگردانده می‌شوند‌. 

مزایای اجاره کانتینر تریلی برای کسب و کارها

مزایای اجاره کانتینر تریلی برای کسب و کارها

مزایای اجاره کانتینر تریلی برای کسب و کارها شامل موارد زیر است:

 • مقرون به صرفه بودن: افزایش سود برای گسترش کسب و کار بسیار مهم است. در این میان، باید راه‌های کارآمدی برای کاهش هزینه‌ها و مدیریت امور مالی یافت. زیرا افزایش هزینه‌ها می‌تواند بر کسب‌وکار تأثیر منفی بگذارد. اجاره کانتینرهای حمل و نقل به جای خرید آن‌ها یکی از کارآمدترین راه‌ها برای کاهش هزینه است. زیرا خرید کانتینرهای حمل و نقل جدید می‌تواند گران‌تر باشد و گاهی اوقات نیاز به پیش پرداخت دارد.
 • استفاده آسان و راحت: اجاره کانتینرهای حمل و نقل راحت‌تر از خرید آن‌ها است. بسته به نیازهای در حال تحول خود، می‌توانید کانتینرهای اجاره‌ای را با کانتینرهای با اندازه‌های متفاوت تعویض کنید.
 • رهایی از مشکلات تعمیر و نگهداری: خرید کانتینر حمل و نقل برای استفاده طولانی مدت دارای معایبی است. یکی از آن‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری معمول است. در حالی که کانتینرهای حمل و نقل معمولاً بسیار قوی هستند، در حین حمل و نقل فشار زیادی را تحمل می کنند. بنابراین ممکن است پس از مدتی مشکلاتی را تجربه کنند و نیاز به تعمیر داشته باشند.
 • زمان سنجی: وقتی زمان مهم است، اجاره کانتینر بار منطقی است. اجاره کانتینر بسیار سریع‌تر از خرید آن است.
 • مزایای مالیاتی: اجاره یک کانتینر حمل و نقل به جای خرید آن به عنوان دارایی می‌تواند مزایای مالیاتی متعددی را فراهم کند.

راهنمایی کامل برای اجاره کانتینر تریلی

نکات زیر را می‌توان به عنوان راهنمایی کامل برای اجاره کانتینر تریلی مد نظر قرار داد:

 • پیش از آن که نسبت به اجاره کانتینر اقدام کنید، اندازه کالاهای خود و حجم آن‌ها در در نظر بگیرید. لازم است با نیاز سنجی دقیق مشخص کنید که چه تعداد کانتینر در چه ابعادی نیاز دارید.
 • مشخص کنید که کانتینرها را برای چه مدت زمانی نیاز دارید‌. چرا که مدت زمان دقیق اجاره در قرارداد ذکر خواهد شد.
 • غیر از سایر کانتینر، معیارهای دیگری چون ارتفاع و نحوه باز شدن درب کانتینر را نیز باید مورد توجه قرار دهید.
 • هزینه اجاره کانتینر را از شرکت‌های مختلف جویا شوید تا بتوانید اقتصادی‌ترین قرارداد اجاره را منعقد کنید.

چگونگی اجاره کانتینر تریلی از انبار تهران

اجاره انبار کانتینر را می‌توانید از شرکت انبار تهران انجام دهید. چگونگی اجاره کانتینر تریلی از انبار تهران بسیار ساده است. کافیست با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره رایگان کانتینرهای مورد نیاز خود را انتخاب کنید. سپس می‌توانید نسبت به بازدید از کانتینرها و انعقاد قرارداد اجاره اقدام کنید.

لیست مقالات مرتبط:

اجاره کانتینر صادرات

اجاره کانتینر در کرج

اجاره جعبه‌های فلزی مقاوم با هدف حمل و نقل کالاهای مختلف با تریلی اجاره کانتینر تریلی نام دارد.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها، معافیت از مالیات، رهایی از مشکلات تعمیر و نگهداری و سهولت مزایای اجاره کانتینر تریلی برای کسب و کارها هستند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)