اجاره انبار در لویزان

اجاره انبار در لویزان

اگر در شهر تهران سکونت دارید یا کسب و کاری را اداره می‌کنید، ممکن است به اجاره انبار در لویزان نیاز پیدا کنید. لویزان یکی از محله‌های معروف شمال تهران است. شمال شهر تهران را می‌توان یکی از مناطق پرجمعیت و پرتردد این کلان شهر قلمداد کرد. دلیل مناسب بودن این منطقه برای اجاره انبار، موقعیت جغرافیایی مناسب و دسترسی آسان به مراکز صنعتی است. امنیت بالا و دسترسی به آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها دیگر دلیل پرطرفدار بودن اجاره انبار در این منطقه هستند. در صورتی که در آینده قصد اجاره انبار در شمال تهران را دارید مطالعه این نوشتار می‌تواند برای شما مفید باشد.

انواع انبارهای قابل اجاره در لویزان

انواع انبارهای قابل اجاره در لویزان

برای انتخاب و اجاره انبار در لویزان قبل از هر چیز لازم است انواع انبارهای قابل اجاره در لویزان را بشناسید. طبیعی است که انبارهای اجاره‌ای مناسب برای خودرو با انبارهای اجاره‌ای متناسب با مواد غذایی یکسان نیستند. محصولاتی مانند غذا و دارو را باید در انبارهای مجهز به یخچال و دارای تهویه قوی نگهداری کرد.

این در حالی است که نگهداری کالاهایی مانند خودرو در انبارهای فضای باز نیز خالی از اشکال است‌. سوله‌ها دیگر انبارهای بزرگی هستند که ممکن است به صورت شخصی یا گروهی اجاره داده شوند. انبارهایی که از آن‌ها نام بردیم بیشتر برای کسب و کارهای مختلف کاربرد دارند. اما نوعی از انبار وجود دارد که هم برای استفاده شخصی و هم برای استفاده تجاری مناسب است: انبارهای کانتینری.

انبارهای کانتینری در ابعاد مختلف موجود هستند و به صورت شخصی اجاره داده می‌شوند.

مزایای اجاره انبار در لویزان

مزایای اجاره انبار در لویزان هم شامل افراد حقیقی و هم شامل کسب و کارها می‌شود. اجاره انبار باعث صرفه‌جویی در فضا در کارخانجات و شرکت‌ها می‌شود و بهره‌وری آن‌ها را افزایش می‌دهد‌. انبارهای مناسب کالاها را در بهترین وضعیت خود حفظ می‌کنند. چرا که در انبارها به بهترین روش از کالاها نگهداری می‌شود. به لحاظ امنیت نیز انبارهای عمومی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

 

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در لویزان راهکارها و توصیه‌ها

برای اجاره انبار در لویزان در نظر گرفتن تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در لویزان راهکارها و توصیه‌ها ضرورت دارد. مهم‌ترین مواردی که باید در این زمینه مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

  • بیمه شدن اجناس: تضمین بیمه شدن اجناس در برابر بلایای طبیعی، سرقت و آتش سوزی یک نکته حیاتی است که باید هنگام اجاره انبار به آن توجه کرد‌.
  • مجهز بودن به دوربین مداربسته: محوطه انبارها، به خصوص ورودی و خروجی آن‌ها باید به صورت کامل تحت پوشش دوربین‌های مداربسته قرار داشته باشد.
  • قرار داشتن در منطقه پرتردد: این که یک انبار در منطقه‌ای پر رفت و آمد و شلوغ واقع شده باشد باعث افزایش ضریب ایمنی آن می‌شود.
  • نگهبان دائمی: هیچ عامل و سیستم امنیتی نمی‌تواند به اندازه یک نگهبان دائمی از انبارها و کالاهای درون آن‌ها محافظت کند.
  • دزدگیر و قفل‌های به روز: مجهز بودن انبارها به دزدگیر و قفل‌های به روز می‌تواند احتمال بروز سرقت در انبارها را به طرز چشمگیری کاهش دهد.

 

قیمت یا هزینه اجاره انبار لویزان

برای محاسبه قیمت یا هزینه اجاره انبار لویزان به عوامل گوناگونی توجه می‌شود. مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر هزینه اجاره انبار در لویزان عبارتند از:

  • میزان تقاضا و شرایط بازار املاک: میزان عرضه و تقاضا برای انواع انبارهای اجاره‌ای بر بهای آن‌ها تاثیرگذار است.
  • امکانات انبار: انبارهای که مجهز به سیستم‌های حفظ و نگهداری، اطفای حریق و سرمایش گرمایش هستند هزینه اجاره بیشتری دارند.
  • مساحت انبار: هرچه انبار بزرگ‌تر باشد هزینه اجاره بیشتری خواهد داشت‌.
  • شرایط قرارداد و مدت زمان اجاره: بدیهی است که مدت زمان اجاره بیشتر هزینه اجاره بیشتری را نیز به دنبال خواهد داشت.
  • استفاده از خدمات جانبی: استفاده از خدمات جانبی انبار مانند بسته بندی و حمل کالاها هزینه اجاره انبار را افزایش می‌دهد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اجاره انبار در تهران به خصوص منطقه شمال آن (لویزان) با مشاورین ما در انبار تهران تماس حاصل کنید.

لیست مقالات مرتبط:

اجاره انبار در تجریش

 اجاره انبار در نیاوران

بهای اجاره انبار لویزان وابسته به مساحت انبار، مدت زمان اجاره، امکانات انبار و میزان تقاضا و شرایط بازار املاک است.

انبارهای کانتینری، سوله‌ها، انبارهای فضای باز و انبارهای مجهز به یخچال رایج‌ترین انواع انبارهای قابل اجاره در لویزان هستند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)