اجاره انبار در پیروزی

نحوه اجاره انبار در پیروزی از انبار تهران

همه افراد حقیقی و حقوقی ممکن است به دلایل مختلف به مکانی برای نگهداری اثاثیه یا محصولات خود نیاز پیدا کنند. این دلایل ممکن است شامل مواردی چون جابه‌جایی، مهاجرت، افزایش تولیدات و ارتقای کسب‌وکار باشد. منطقه پیروزی در شرق تهران یکی از مناطق خوب برای اجاره انبار به شمار می‌رود. چگونگی اجاره انبار در پیروزی  و نکات لازم برای انجام آن موضوعی است که در این نوشتار به آن می‌پردازیم.

مطلب پیشنهادی: اجاره انبار در شرق تهران

انواع انبارهای قابل اجاره در پیروزی

انواع انبارهای قابل اجاره در پیروزی را می‌توان به شکل زیر تقسیم بندی کرد:

 • انبارهای باز یا محوطه: انبارهای باز یا محوطه بیشتر برای اجناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد که قرار گرفتنشان در معرض شرایط جوی گوناگون آسیبی را به آن‌ها وارد نکند. برای مثال اتومبیل‌ها و ماشین آلات سنگین در این نوع انبارها دپو می‌شوند.
 • انبار های سرپوشیده یا هانگارد: این انبارها دارای سقف هستند اما چهار طرف آن‌ها باز است. در حقیقت انبار های سرپوشیده اشیاء را در برابر نور خورشید و باران محافظت می‌کنند.
 • انبارهای پوشیده: انبارهای پوشیده دارای سقف و دیوار هستند. رایج‌ترین نوع انبارهای پوشیده، انبارهای کانتینری است. در حقیقت انبارهای کانتینری پراستفاده‌ترین نوع انبار برای اجاره انبار در پیروزی به شمار می‌روند.

مزایای اجاره انبار در پیروزی

مزایای اجاره انبار در پیروزی از ابعاد مختلفی قابل بررسی است. اولین بعد به اصول فنگ شویی یا طراحی دکوراسیون چینی مربوط می‌شود‌. در فنگ شویی گفته می‌شود که وجود اشیاء مازاد در فضاها جریان انرژی را مسدود می‌کند. بنابراین با انتقال اشیاء و اثاثیه اضافی و بلااستفاده خود به انبار می‌توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.

بعد دیگر مزایای اجاره انبار تامین امنیت اشیاء و وسایل شماست. اموال شما که در انبارهای معتبر قرار دارند با ضریب ایمنی بالایی محافظت می‌شوند. از سوی دیگر به دلیل بیمه بودن انبارها، در صورت وقوع سرقت یا آتش سوزی، خسارت کاملا وارد شده به شما پرداخت خواهد شد.

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در پیروزی راهکارها و توصیه‌‌ها

تأمین امنیت در انبارهای اجاره‌ ای در پیروزی راهکارها و توصیه‌‌ها مسئله‌ای بسیار مهم است. از یک سو فرد یا مجموعه اجاره کننده باید از امنیت انبار اطمینان لازم را کسب کند. در حقیقت امنیت بالای انبار به عنوان ابتدایی‌ترین خواسته و انتظار مستاجر انبار شناخته می‌شود.  از سویی دیگر  نیز صاحب و موجر انبار باید به منظور نگهداری ایده‌آل از اموال مستاجران کلیه مقدمات لازم برای تامین امنیت را فراهم نماید. تامین امنیت عملی است که سهل انگاری در آن با پرداخت جریمه و خسارات سنگینی همراه است. بنابراین بهتر است در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نشود.

مهم‌ترین نکات امنیتی اجاره انبار در پیروزی عبارتند از:

 • برخورداری انبار از دوربین‌ مدار بسته پیشرفته
 • برخورداری انبار از دزدگیرهای به روز و حرفه‌ای
 • برخورداری انبار از نگهبان 24 ساعته
 • قرار داشتن انبار در فضای امن و پر رفت و آمد
 • برخورداری انبار و کالاهای درون آن از بیمه سرقت و آتش سوزی

قیمت یا هزینه اجاره انبار در پیروزی

قیمت یا هزینه اجاره انبار در پیروزی ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل گوناگونی قرار دارد. از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع اموال: نوع اموال و دارایی‌هایی که در انبار نگهداری می‌شوند بر هزینه اجاره آن تاثیرگذار است.
 • نوع انبار: هزینه اجاره انواع مختلف انبار با یکدیگر متفاوت است.
 • مدت زمان اجاره: اجاره انبار در تهران یا هر کدام از مناظق آن ممکن است به صورت بلند مدت یا کوتاه مدت انجام شود. مدت زمان اجاره بر هزینه اجاره تاثیرگذار است.
 • خدمات جانبی: ممکن است خدماتی مانند بسته‌بندی و حمل و نقل نیز مازاد بر نگهداری وسایل مستاجر انجام شود. هزینه این خدمات بر اجاره بها افزوده خواهد شد.
 • نرخ تورم: هزینه اجاره نیز مانند سایر هزینه‌ها هر ساله و متناسب با نرخ تورم زیاد خواهد شد.

لیست مطالب مرتبط:

چگونگی اجاره انبار در مجیدیه

اجاره انبار در امام حسین

خیر. قیمت یا هزینه اجاره انبار در پیروزی به عوامل گوناگونی وابسته است.

انبارهای باز یا محوطه، انبارهای سرپوشیده و انبارهای بسته انواع انبارهای قابل اجاره در پیروزی را تشکیل می‌دهند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)