اجاره انبار اطراف تهران

اجاره انبار اطراف تهران

اجاره انبار اطراف تهران از گذشته برای اهداف گوناگون رایج بوده است. امروزه و با گران‌تر شدن زمین‌ها اجاره انبار نسبت به خرید آن طرفداران بیشتری پیدا کرده است. اجاره انبار برای اهداف گوناگون شخصی، تولیدی و تجاری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف انجام می‌شود. در این نوشتار درباره مزایا و معیارهای انتخاب انبار اجاره‌ای در اطراف تهران صحبت خواهیم کرد.

 مزایا اجاره انبار در حومه تهران برای کسب و کار ها

مزایا اجاره انبار در حومه تهران برای کسب و کار ها

مزایا اجاره انبار در حومه تهران برای کسب و کار ها شامل موارد زیر است:

 • اجاره انبار اطراف تهران نسبت به خرید انبار کم هزینه‌تر و مقرون به صرفه است.
 • اجاره انبار به صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد تا گزینه‌های بیشتری هنگام انتخاب مکان ، اندازه و سایر امکانات در دسترس داشته باشند.
 • اجاره انبار نسبت به خرید انبار راحت‌تر است و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود.
 • اجاره انبار انعطاف پذیر است و می‌توان با تغییر حجم موجودی کالاها نسبت به تغییر انبار اقدام کرد.

مطلب پیشنهادی: اجاره انبار در تهران

 

معیارهای انتخاب بهترین مکان برای اجاره انبار اطراف تهران

بسیاری از کسب و کارهای تجاری و تولیدی برای پیشبرد عملیات خود نیاز به فضای انبارها دارند. خرید انبار بسیار پرهزینه است. از این رو این کسب و کارها نسبت به اجاره انبار اقدام می‌کنند. انبارهای متعددی وجود دارند که کسب و کارها می‌توانند از میان آن‌ها انبار مناسب را انتخاب کنند.

معیارهای انتخاب بهترین مکان برای اجاره انبار اطراف تهران شامل موارد زیر است:

 • متراژ انبار: انبارها در متراژهای گوناگونی موجود هستند. کسب و کارهای مختلف باید انبار با متراژ متناسب با حجم محصولات خود را انتخاب کنند.
 • امنیت انبار: تامین امنیت مهم‌ترین معیار انتخاب انبار است. انبارهایی که مجهز به سیستم‌های امنیتی به روز و سیستم‌های اطفاء حریق هستند بهترین گزینه به شمار می‌روند‌.
 • پوشش بیمه‌ای: لازم است کسب و کارها انبارهایی را انتخاب کنند که از پوشش بیمه حوادث و سرقت برخوردارند.

 

تامین امنیت انبار های اجاره ای اطراف تهران در چه حد است؟

یکی از سوالات مهمی که در هنگام اجاره انبار اطراف تهران مطرح می‌شود این است که:

تامین امنیت انبار های اجاره ای اطراف تهران در چه حد است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای تامین امنیت این انبارها تمهیدات ویژه‌ای صورت می‌گیرد. برخی از این تمهیدات به شرح زیر است:

 1. تامین امنیت در برابر آتش سوزی: کلیه انبارها استاندارد مجهز به سیستم های بروز اعلام و اطفا حریق هستند.
 2. تامین امنیت در برابر بلایای طبیعی: این انبارها مجهز به شیر قطع کن زلزله و سیم کشی برق استاندارد هستند.
 3. امنیت در برابر سرقت: برای این انبارها به بهترین و بروزترین قفل‌های ضد سرقت استفاده می‌شود. این انبارها همچنین مجهز به دوربین مدار بسته و دزدگیرهای پیشرفته هستند.

 

عوامل موثر بر هزینه اجاره انبار اطراف تهران

یکی از موضوعات مهم در اجاره انبار، هزینه آن است. هزینه اجاره انبار یک مبلغ ثابت نیست و بسته به عوامل گوناگونی تعیین می‌شود.

مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه اجاره انبار اطراف تهران را می‌توان در قالب موارد زیر خلاصه کرد:

 • موقعیت جغرافیایی: همانگونه که قیمت اجاره خانه تحت تاثیر موقعیت جغرافیایی قرار دارد، هزینه اجاره انبار نیز تحت تاثیر این عامل قرار می‌گیرد.
 • اندازه و ظرفیت: بدیهی است که متراژ انبار و ظرفیت آن بر هزینه اجاره آن تاثیرگذار است. هرچه یک انبار بزر‌گتر باشد و ظرفیت بیشتری برای نگهداری کالاهای مختلف داشته باشد هزینه اجاره آن بیشتر خواهد بود.
 • ویژگی‌های فنی و امکانات: منظور از ویژگی‌های فنی و امکانات شامل قفسه‌های مجزا، یخچال، سیستم تهویه و سایر امکاناتی است که برای نگهداری برخی محصولات لازم و ضروری هستند.
 • دسترسی به خدمات حمل و نقل: دسترسی به آزاد راه‌ها و بزرگراه‌ها یک ویژگی مهم برای موقعیت جغرافیایی انبارهاست. انبارهایی که این ویژگی را دارند اغلب هزینه اجاره‌شان گران‌تر است.

لیست مقالات مرتبط:

اجاره انبار صنعتی

 اجاره انبار مسقف

موقعیت جغرافیایی، دسترسی به خدمات حمل‌و‌نقل، اندازه و ظرفیت و ویژگی‌های فنی و امکانات مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه اجاره انبار اطراف تهران هستند.

برای تامین امنیت این انبارها تمهیدات ویژه‌ای چون سیستم اطفاء حریق، شیر قطع کن زلزله، دوربین مدار بسته و دزدگیر تعبیه شده است.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)