اجاره کانتینر چادری سه محور

اجاره کانتینر چادری سه محور

اجاره کانتینر چادری سه محور توسط کسب‌وکارهای مختلف برای محافظت از کالاها و محصولات مختلف انجام می‌شود‌. کانتینر یک جعبه فلزی دردار، محکم و بسیار مقاوم است. یک پوشش ضخیم و عایق نیز روی این کانتینرها کشیده می‌شود که حفاظت کامل از کالاها را تضمین می‌کند. این پوشش با نام‌های روکش بار، روکش کانتینری و چادر کانتینری نیز شناخته می‌شود و جنس آن از برزنت است.

اجاره این کانتینرها برای کسب‌وکارهایی که صادرات و واردات کالاهای مختلف را انجام می‌دهند بهترین گزینه است.

مفهوم اجاره کانتینر چادری سه محور چیست؟

شرکت‌هایی که کالاها و محصولات مختلف را در داخل کشور جابه‌جا و یا به کشورهای دیگر صادر می‌کنند، برای حمل آن‌ها به کانتینر نیاز دارند. اما مفهوم اجاره کانتینر چادری سه محور چیست؟

کانتینرهای چادری سه محور از شاسی و قطعات فلزی ساخته شده از فولادهای با استحکام بالا ساخته شده‌اند. چادر یا پارچه برزنتی روی این کانتینرها کالاها را از گزند کلیه عوامل خارجی دور نگه می‌دارد.

سهولت و سرعت تخلیه و بارگیری در این کانتینرها باعث شده است تا استقبال زیادی از آن‌ها به عمل بیاید. برای استفاده از این نوع کانتینر 2 راه کلی وجود دارد:

 1. خرید کانتینر
 2. اجاره کانتینر

از آنجایی که خرید کانتینر مستلزم صرف هزینه زیادی است بسیاری از شرکت‌ها اجاره کانتینر را نسبت به خرید آن ترجیح می‌دهند.

مزایای اجاره کانتینر چادری برای کسب و کارها

مزایای اجاره کانتینر چادری برای کسب و کارها

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که مزایای اجاره کانتینر چادری برای کسب و کارها چیست؟

در پاسخ به این سوال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • معافیت از پرداخت هزینه‌های تعمیر و نگهداری کانتینر: با اجاره کانتینر چادری سه محور به جای خرید آن از پرداخت هزینه‌های سنگین تعمیر و نگهداری کانتینرها معاف خواهید بود.
 • اجاره کانتینر در کوتاه مدت مقرون به صرفه است: در حالی که خرید کانتینرهای باکیفیت به سرمایه زیادی نیاز دارد، با اجاره کانتینر می‌توان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.
 • انعطاف‌پذیری: ممکن است در زمان‌های مختلف به انواع متفاوتی از کانتینر نیاز داشته باشید. قراردادهای اجاره منعطف هستند و می‌توانید با توافق مالک آن‌ها را تغییر دهید. در حالی که با خرید کانتینرها از این انعطاف‌پذیری محروم خواهید بود.

راهنمایی کامل برای اجاره کانتینر چادری سه محور

نکات زیر را می‌توانید به عنوان راهنمایی کامل برای اجاره کانتینر چادری سه محور مد نظر قرار دهید:

 1. کانتینرها در ابعاد مختلفی موجود هستند. مشخص کنید که به چه تعداد کانتینر در چه ابعادی نیاز دارید.
 2. بسته به نوع کالا و شیوه حمل و نقل، نوع مناسبی از کانتینر را انتخاب کنید. کانتینر عمومی، کانتینر تاشو، کانتینر رو باز، کانتینرهای دو در،  کانتینر عایق دار و کانتینر یخچالی انواع کانتینرها را تشکیل می‌دهند.
 3. از شرکت‌های مختلف اجاره دهنده کانتینر استعلام قیمت کنید تا بتوانید بهترین قرارداد اجاره را منعقد کنید.

چگونگی اجاره کانتینر چادری سه محور از انبار تهران

شرکت انبار تهران بهترین و به‌روزترین انواع کانتینر را با بهترین قیمت به شرکت‌های مختلف اجاره می‌دهد. چگونگی اجاره کانتینر چادری سه محور از انبار تهران به شرح زیر است:

 • تماس با کارشناسان شرکت انبار تهران
 • دریافت مشاوره رایگان
 • مراجعه جهت مشاهده و بررسی کانتینرها
 • تنظیم قرارداد اجاره

لیست مقالات مرتبط:

اجاره کانتینر 20 فوت

اجاره کانتینر تریلی

کانتینر چادری سه محور جعبه‌ای فلزی مجهز به یک پارچه برزنتی است که برای حمل و نقل کالاهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انعطاف‌پذیری، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و معافیت از پرداخت هزینه‌های تعمیر و نگهداری مهم‌ترین مزایای اجاره کانتینر چادری برای کسب و کارها هستند.

مطالب مرتبط

22871543

تماس بگیرید (کلیک کنید)